Za pośrednictwem starannie wyselekcjonowanych i doświadczonych opiekunek zajmujemy się świadczeniem usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych w Niemczech. Stale rozwijamy naszą działalność i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość pracy wykonywanej przez zatrudnione u nas osoby oraz uzyskać zadowolenie naszych klientów w Niemczech.

o-nas EuroCare

Wybieram Eurocare

Certyfikaty

Certyfikaty

Jako agencja zatrudnienia działamy na podstawie wydanego przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego Certyfikatu potwierdzonego wpisem do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, nr rejestru 11811. Certyfikat ten jest świadectwem naszej wiarygodności i rzetelności świadczonych przez nas usług.
  Zobacz certyfikat

Sprawdzeni partnerzy

Sprawdzeni partnerzy

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, co w połączeniu z naszym dużym doświadczeniem i zaangażowaniem pozwala nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Solidna, wieloletnia współpraca z niemieckimi koordynatorami naszej firmy, gwarantuje naszym opiekunkom stabilność i pewność zatrudnienia.

Referencje

Referencje

Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, kontrahentów i zleceniobiorców, którzy związali się z nami i rekomendują nas jako godnego zaufania partnera. Poniżej przedstawiamy tylko wybrane z otrzymanych przez nas referencji i listów z podziękowaniami za współpracę:

http://www.eurocare.com.pl/o-nas

Referencje