Za pośrednictwem starannie wyselekcjonowanych i doświadczonych opiekunek zajmujemy się świadczeniem usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych w Niemczech. Stale rozwijamy naszą działalność i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość pracy wykonywanej przez zatrudnione u nas osoby oraz uzyskać zadowolenie naszych klientów w Niemczech.

o-nas EuroCare

Wybieram Eurocare

Doświadczenie

Doświadczenie

Od lat rozwijamy naszą działalność i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość pracy wykonywanej przez zatrudnione u nas osoby oraz uzyskać zadowolenie naszych klientów w Niemczech.

Sprawdzeni partnerzy

Sprawdzeni partnerzy

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, co w połączeniu z naszym dużym doświadczeniem i zaangażowaniem pozwala nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Solidna, wieloletnia współpraca z niemieckimi koordynatorami naszej firmy, gwarantuje naszym opiekunkom stabilność i pewność zatrudnienia.

Referencje

Referencje

Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, kontrahentów i zleceniobiorców, którzy związali się z nami i rekomendują nas jako godnego zaufania partnera. Poniżej przedstawiamy tylko wybrane z otrzymanych przez nas referencji i listów z podziękowaniami za współpracę:

https://www.eurocare.com.pl/o-nas

Referencje