• Miejsce pracy: Niemcy, Viechtach
  • Termin rozpoczęcia: 26.08.2020 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1000-1100 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • osłabienie starcze
  • demencja
  • częściowa inkontynencja

Podopieczny Karl ma 98 lat, ok. 152 cm wzrostu i waży 64 kg. Senior zmaga się z demencją i osłabieniem starczym. Pan ma częściowe trudności z orientacją, ale nie ma problemów komunikacyjnych. Porusza się przy wsparciu laski, przy czym wymaga pełnej asekuracji. Starszy Pan ma częściową inkontynencję. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. Zlecenie dotyczy opieki nocnej (Panu należy pomóc w przejściu do toalety), pracą na dniówkach zajmuje się druga Opiekunka.

Podopieczny mieszka wraz z żoną w przestronnym mieszkaniu w miejscowości Viechtach na Bawarii. Opiekunka ma do dyspozycji komfortowy pokój z dostępem do Internetu.