• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 01.07.2020 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1400-1450 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • po zawale serca
  • poruszanie na wózku
  • inkontynencja

Podopieczny Thomas ma 59 lat, 180 cm wzrostu i waży około 63 kg. Pacjent przeszedł zawał serca, porusza się na wózku inwalidzkim oraz wymaga pomocy w transferze. Jest inkontynentny. Pan potrzebuje kompletnej pomocy przy myciu, ubieraniu się oraz podczas spożywania posiłków. Nie ma żadnej specjalnej diety. Sporadycznie może przebudzić się w nocy. Ma częściowe trudności z komunikacją i orientacją.

Pan Thomas mieszka wraz z żoną w domu wielorodzinnym w okolicach Norymbergi. Do dyspozycji Opiekuna jest własny pokój z oddzielną łazienką. Dostęp do Internetu jest zagwarantowany.