• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Stuttgart
  • Termin rozpoczęcia: 21.04.2020 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1300 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • po udarze- osoba leżąca
  • inkontynencja

Pan Werner ma 86 lat, 172 cm wzrostu i waży ok. 63 kg. Senior jest po udarze, w wyniku czego jest osobą leżącą, sparaliżowaną. Pacjent wymaga transferu z łóżka na wózek inwalidzki. Podopieczny ma częściowe trudności z orientacją i komunikacją. Jest inkontynentny. Starszy Pan potrzebuje pomocy Opiekunki we wszystkich czynnościach pielęgnacyjnych oraz podczas ubierania się. Na miejscu wsparciem dla codziennej pracy Opiekunki jest Pflegedienst, która w domu codziennie się pojawia. Senior Werner jest sympatyczny i spokojny.

Podopieczny mieszka wraz z żoną (całkowicie sprawną, niewymagającą opieki pielęgnacyjnej) w okolicy Stuttgart. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu.