• Miejsce pracy: Niemcy, Nottuln
  • Termin rozpoczęcia: 05.09.2019 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1150-1200 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od 4765 zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • początki demencji
  • poruszanie samodzielnie / przy rollatorze

Seniorka Herta ma 89 lat, około 159 cm wzrostu i 70 kg wagi. Dzielnie zmaga się z początkami demencji. Pani porusza się samodzielnie lub przy wsparciu rollatora. Seniorka ma nieznaczne zaburzenia orientacji i komunikacji. Jest kontynentna. Pani Herta stara się samodzielnie wykonywać większość codziennych czynności. Uwielbia zajmować się domem i chętnie współpracuje z Opiekunką. Pacjentka jest spokojna, rozmowna i przyjazna. Dwa razy w tygodniu aktywnie uczestniczy w zajęciach gimnastycznych.

Podopieczna mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości Nottuln. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z oddzielną łazienką. Dostęp do Internetu jest zagwarantowany. Miejsce zlecenia jest bardzo spokojne i przyjazne Opiekunce.