• Miejsce pracy: Niemcy, Bopfingen
  • Termin rozpoczęcia: 12.07.2020 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1300-1350 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna-dobra znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy mile widziane

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • demencja

Stan zdrowia Pana:

  • stomia

Do opieki jest sympatyczne małżeństwo. Pani zmaga się z demencją, porusza się samodzielnie. Znaczną większość czynności wykonuje we własnym zakresie i rzadko oczekuje wsparcia Opiekunki. Senior ma założoną stomię i czynności pielęgnacyjne wykonuje przy nim Pflegedienst. Po przyjeździe Opiekunki zewnętrza opieka medyczna nadal będzie przychodzić. Małżeństwo jest spokojne, wdzięczne i kulturalne.

Seniorzy mieszkają w miejscowości Bopfingen (okolice Stuttgart). Do dyspozycji Opiekunki jest komfortowy pokój.