• Miejsce pracy: Niemcy, Unterschneidheim
  • Termin rozpoczęcia: 28.08.2019 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1100-1200 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od 4765 zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • niewydolność nerek
  • inkontynencja
  • poruszanie przy rollatorze

Podopieczna Maria ma 88 lat, 155 cm wzrostu i waży niecałe 58 kg. Pani zmaga się z reumatyzmem, niewydolnością serca i niewydolnością nerek. W przeszłości przeszła udar. Podopieczna jest inkontynentna. Seniorka porusza się przy wsparciu rollatora. Nie ma trudności z komunikacją i orientacją. Pani samodzielnie spożywa posiłki – zalecane jest, aby w jej diecie znajdowały się produkty o obniżonej zawartości soli. Seniorka  czeka na sympatyczną Opiekunkę, która wspomoże ją w codziennych czynnościach.

Pani Maria mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości Unterschneiden. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z oddzielną łazienką, dostępem do TV i Internetu.