• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 02.07.2019 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1300 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od 4765 zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • osłabienie starcze
  • początki demencji

Stan zdrowia Pana:

  • inkontynencja- cewnik
  • poruszanie przy rollatorze

Podopieczna Anneliese ma 91 lat, 160 cm wzrostu i waży niecałe 55 kg. Pani zmaga się z osłabieniem starczym i początkową demencją. Seniorka jest kontynentna. Porusza się samodzielnie i nie ma trudności z orientacją. Pani potrzebuje wsparcia Opiekunki w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych oraz podczas spożywania posiłków. Podopieczna dobrze przesypia noce. Starsza Pani bardzo lubi spacerować i oglądać TV.

Senior Konrad ma 93 lata, 160 cm wzrostu i waży ok. 70 kg. Pan – podobnie jak żona – zmaga się z początkami demencji. Podopieczny jest inkontynentny oraz korzysta z cewnika. Senior porusza się za pomocą rollatora. Pan nie ma problemów z orientacją. Starszy Pan potrzebuje kompletnej pomocy Opiekunki podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych i podczas ubierania się. Podopieczny uwielbia czytać gazety. W każdy wtorek w godz. 8-16 Państwo uczęszczają
do Tages Pflege.

Małżeństwo mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z dostępem do TV i Internetu. Na miejscu zlecenia jest zagwarantowana 2-godzinna pauza.