• Miejsce pracy: Niemcy, Schweinfurt
  • Termin rozpoczęcia: 07.07.2019 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1150-1200 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od 4765 zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • Parkinson
  • poruszanie przy rollatorze
  • inkontynencja

Senior Wilhelm ma 95 lat, 180 cm wzrostu i waży około 95 kg. Pan choruje na Parkinsona i ma ogólne osłabienie starcze. Podopieczny porusza się przy wsparciu Opiekunki lub korzysta rollatora. Pan jest inkontynentny. Ma częściowe trudności z komunikacją. Nie ma problemów z orientacją. Senior potrzebuje pomocy Opiekunki przy myciu i ubieraniu się. Pan lubi czytać i oglądać telewizję. Jest bardzo spokojny i bardzo wdzięczny za okazywane mu wsparcie.

Podopieczny Wilhelm mieszka w domu jednorodzinnym wraz z żoną (która jest dużym wsparciem dla Opiekunki). Pani gotuje zdrowe jedzenie i robi zakupy. Dodatkowo raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa. Zlecenie jest spokojne i w domu panuje miła atmosfera. Opiekunka ma do dyspozycji pokój oraz oddzielną łazienkę. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Dostęp do Internetu jest zagwarantowany. Opiekunka ma codziennie 3-godzinną pauzę.