• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 05.04.2019 na 5 tygodni

Wynagrodzenie: 1200 Euro/netto/mies. + PREMIA ŚWIĄTECZNA

Składki ZUS: od 4765 zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • osłabienie starcze

Seniorka ma 76 lat, waży 70 kg i ma 172 cm wzrostu. Podopieczna porusza się samodzielnie i nie ma inkontynencji. Pani jest bardzo sympatyczną osobą, ale miewa gorsze dni – wówczas jej nastrój znacznie się obniża, czuje się zagubiona i wtedy potrzebuje wsparcia. Podopieczna potrzebuje spokojnej, serdecznej opiekunki, która otoczy ją ciepłem i dobrym słowem. Po za tym do zadań opiekunki należy także prowadzenie gospodarstwa domowego (w tym również robienie zakupów). Codziennie po obiedzie są 2 godziny czasu wolnego, ponadto w każdą środę i czwartek seniorka przebywa w dziennym domu opieki i wtedy także opiekunka po uprzątnięciu domu ma czas wolny.

Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym w niewielkiej miejscowości. Ze względu na położenie prawo jazdy na tym zleceniu jest warunkiem koniecznym. Pani mieszka z synem, który jest niezwykle sympatyczny, ale także bardzo zapracowany. Opiekunka ma do dyspozycji komfortowy pokój, który mieści się na piętrze. Dostęp do internetu jest zagwarantowany.