• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 03.01.2019 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1200 Euro/netto/mies. + PREMIA ŚWIĄTECZNA

Składki ZUS: od 4443zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna-dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • Parkinson
  • zaburzenia orientacji czasoprzestrzennej
  • częściowa inkontynencja

Podopieczny ma 78 lat, mierzy około 170 cm wzrostu i waży około 70 kg. Senior choruje na Parkinsona, nie ma problemów z komunikacją, ma zaburzenia orientacji czasoprzestrzennej. Podopieczny wymaga wsparcia w utrzymywaniu higieny osobistej (częściowa inkontynencja) oraz w ubieraniu. Nie ma konieczności pomocy nocnej.

Podopieczny mieszka wraz ze swoją sprawną i samodzielną żoną (Pani nadal jeździ samochodem) w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki prywatny pokój, osobista łazienka, dostęp do internetu.