• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 03.01.2019 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1150-1200 Euro/netto/mies. + PREMIA ŚWIĄTECZNA

Składki ZUS: od 4443zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • poruszanie przy rollatorze
  • asekuracyjnie nosi pampersy

Pan Rudolf ma 93 lata. Porusza się przy pomocy rollatora, natomiast na spacery zabierany jest wózek. Senior nosi pampersy, ale w ciągu dnia samodzielnie korzysta z toalety. Podopieczny wymaga pomocy podczas kąpieli i przy ubieraniu, goli się sam. Noce nie są zaburzone. Dwa razy w tygodniu senior ćwiczy z fizjoterapeutą, natomiast raz w tygodniu przychodzi logopeda. Senior nie ma demencji, jest uprzejmym starszym panem i chętnie współpracuje. Codziennie po obiedzie opiekunka ma 2 godziny czasu wolnego.

Senior mieszka w parterowym domu jednorodzinnym na obrzeżach Norymbergi. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Bliska odległość sklepów. Na zleceniu do dyspozycji jest także rower.