• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 03.11.2018 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1100 Euro/netto/mies. + PREMIA ŚWIĄTECZNA

Składki ZUS: od 4443zł

Wymagane kwalifikacje:

  • podstawowa-komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • rozrusznik serca
  • poruszanie na wózku

Seniorka ma 96 lat, 150 cm wzrostu i waży około 80 kg. Podopieczna ma wszczepiony rozrusznik serca. Pani po operacji nogi porusza się na wózku. Seniorka pomaga przy transferze. Pani wymaga pomocy opiekunki we wszystkich czynnościach. Podopieczna nie ma inkontynencji, ale asekuracyjnie nosi pieluchomajtki. Seniorka lubi po śniadaniu przejrzeć prasę oraz spędzać czas na rozmowach z opiekunką. Codziennie są 2 godziny czasu wolnego.

Podopieczna mieszka w dużym domu, w którym mieszka także jej syn (oddzielne gospodarstwo domowe). Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój z oddzielną toaletą. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Okolica bardzo ładna i spokojna, w pobliżu są dwa sklepy.