• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 20.11.2019 na 6 tygodni

Wynagrodzenie: 1200 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od 4765 zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • demencja
  • poruszanie przy rollatorze
  • częściowa inkontynencja

Pan Werner ma 95 lat, 176 cm wzrostu i waży niecałe 80 kg. Zmaga się z osłabieniem starczym i demencją. Podopieczny porusza się przy wsparciu rollatora lub laski. Senior ma częściową inkontynencję. Orientacja jest częściowo zaburzona, ale Pan nie ma problemów z komunikacją. Podopieczny dobrze przesypia noce. Samodzielnie spożywa posiłki i nie obowiązuje go żadna specjalna dieta. Starszy Pan jest osobą niezwykle wdzięczną i sympatyczną. Bardzo docenia każde okazane mu wsparcie.

Senior mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym w okolicach Norymbergi. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z TV i z dostępem do Internetu. Miejsce zlecenia jest spokojne i bardzo przyjazne. Żona Seniora chętnie pomaga Opiekunce.