• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 09.06.2019 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1200-1300 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od 4765 zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna-dobra znajomość j. niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • Alzheimer
  • cukrzyca
  • inkontynencja

Seniorka ma 78 lata, około 85 kg wagi. U podopiecznej występują takie choroby jak alzheimer i cukrzyca. Pani przyjmuje systematycznie leki i jej stan jest ustabilizowany. Cierpi także na inkontynencję, na dzień i na noc ma zakładane pieluchomajtki. Pani nie ma problemów ze snem, przesypia całe noce. Porusza się za pomocą rollatora. Dom jest wyposażony w odpowiednie sprzęty pomocnicze. Podopieczna chętnie czyta gazety, gra w gry planszowe i ogląda tv.

Seniorka mieszka z mężem w domku jednorodzinnym. Seniorzy czekają na miłą i troskliwą opiekunkę, która pomoże podopiecznej w codziennych czynnościach, a dla całej rodziny ugotuje pyszny posiłek. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany.