• Miejsce pracy: Niemcy, Ellwangen
  • Termin rozpoczęcia: 11.12.2018 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1300 Euro/netto/mies. + PREMIA ŚWIĄTECZNA

Składki ZUS: od 4443zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • Parkinson
  • demencja

Pani Anna ma 81 lat, 160 cm wzrostu oraz waży koło 50 kg. Choruje na Parkinsona i demencję. Jest bardzo słaba, ale porusza się samodzielnie, jedynie czasami wspiera się rollatorem. Ma inkontynencję oraz zdarza się, że obudzi się w nocy. Seniorka jest osobą komunikatywną i bardzo sympatyczną. Nie stwarza żadnych problemów. Podopieczną należy motywować i zachęcać do aktywnego spędzania czasu, gdyż do jej ulubionych czynności należy leżenie w łóżku. Mimo to chętnie gra w gry planszowe i przegląda prasę. Codzienne są zapewnione 2 godziny czasu wolnego.

Seniorka dzieli dom na pół z synem. Syn podopiecznej ma oddzielne gospodarstwo domowe z osobnym wejściem. Opiekunka ma do dyspozycji pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany.