• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
 • Termin rozpoczęcia: 01.10.2018 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1250-1300 Euro/netto/mies. 

Składki ZUS: od 4443zł


Wymagane kwalifikacje:

 • dobra znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece poparte referencjami
 • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych

Zakres obowiązków:

 • pomoc w codziennych czynnościach
 • utrzymywanie czystości
 • prowadzenie gospodarstwa domowego
 • dotrzymywanie towarzystwa
 • inne

Stan zdrowia Pana:

 • osłabienie starcze
 • częściowa inkontynencja

Dodatkowy opis:   

Do opieki jest Pan Hans, który ma 95 lat, 165 cm wzrostu i waży 60 kg. Senior jest osobą całkowicie sprawną umysłowo, bardzo dużo czyta. Z racji wieku Pan jest osłabiony oraz ma częściową inkontynencję. Podopieczny porusza się samodzielnie, a na dłuższe spacery do dyspozycji jest rollator. Pacjent w dużej mierze jest osobą samodzielną, wymaga niewielkiej pomocy/asekuracji przy kąpieli. W łazience do dyspozycji jest również lift ułatwiający czynności pielęgnacyjne. Senior jest bardzo ciepłą, przyjacielską i zabawną osobą. Należy zwrócić uwagę aby spożywał odpowiednią ilość płynów. W domu nie oszczędza się na zakupach, jest dużo dobrej jakości produktów. Nie kupuje się gotowych potraw, ani konserw. Z Panem Hansem mieszka jego zdrowa i bardzo pomocna żona.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym w średniej wielkości mieście niedaleko Norymbergi. Opiekunka ma do dyspozycji prywatny pokój z balkonem. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. 

Kontakt w sprawie oferty: 723 804 803 lub 723 804 007 lub poprzez formularz aplikacyjny.

Zasady rekrutacji

Proces rekrutacyjny nie jest skomplikowany. Po pomyślnym przebiegu rozmowy telefonicznej oraz weryfikacji umiejętności językowych, przygotowujemy kwestionariusz osobowy kandydata, który przedstawimy rodzinie Niemczech zainteresowanej pozyskaniem opiekunki lub opiekuna.

Aktualności

http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy/730-opiekunka-dla-95-letniego-pana-hansa-01-10-2018-niemcy

Wyślij swoje CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EUROCARE Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Głogowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (EUROCARE Sp. z o .o. spółka komandytowa, ul.Gustawa Morcinka 8, 67-200 Głogów) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).