• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
 • Termin rozpoczęcia: 27.08.2018 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1200 Euro/netto/mies. 

Składki ZUS: od 4443zł


Wymagane kwalifikacje:

 • komunikatywna-dobra znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece poparte referencjami
 • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych

Zakres obowiązków:

 • pomoc w codziennych czynnościach
 • utrzymywanie czystości
 • prowadzenie gospodarstwa domowego
 • dotrzymywanie towarzystwa
 • inne

Stan zdrowia Pani:

 • osoba leżąca
 • inkontynencja

Dodatkowy opis:   

Do opieki jest Seniorka w wieku 83 lat, 160 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pani jest całkowicie leżąca, ale stara się być samodzielna w wielu czynnościach. Wszystko odbywa się w łóżku, w ogóle nie wstaje. Podopieczna nosi pampersy, sama je sobie zakłada i zmienia, korzysta też z tzw. "kaczki", opiekunka tylko wynosi nieczystości. Pacjentka ma sztywną nogę, ma drut w kolanie. Trzy razy w tygodniu przychodzą pielęgniarki zmieniać opatrunki na nodze. Na noc seniorka zażywa tabletkę na sen, więc się nie wstaje. Dzień wygląda następująco: podopieczna wstaje o godz. 8:00, opiekunka przygotowuje ją do porannej toalety, którą babcia wykonuje sama. W tym czasie opiekunka przygotowuje śniadanie, które podaje starszej pani do łóżka. Podopieczna ma specjalistyczne łóżko, które jest przystosowane do wszystkich tych czynności. O godz. 13:00 babcia je drugie śniadanie. Następnie opiekunka ma przerwę do około 16:00. Około 18:00 jest obiadokolacja, którą Panie jedzą razem, po niej opiekunka sprząta i przygotowuje seniorkę do spania. Od około 19:00 opiekunka ma czas dla siebie.

Pani mieszka w domu jednorodzinnym na wsi. Opiekunka ma swój pokój na parterze, obok jest pokój podopiecznej. Do dyspozycji jest również piętro domu, gdzie znajduje się sypialnia, salon z telewizorem oraz łazienka. Jest dostęp do Internetu. 

Kontakt w sprawie oferty: 723 804 803 lub 723 804 007 lub poprzez formularz aplikacyjny.

Zasady rekrutacji

Proces rekrutacyjny nie jest skomplikowany. Po pomyślnym przebiegu rozmowy telefonicznej oraz weryfikacji umiejętności językowych, przygotowujemy kwestionariusz osobowy kandydata, który przedstawimy rodzinie Niemczech zainteresowanej pozyskaniem opiekunki lub opiekuna.

Aktualności

http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy/689-opiekunka-dla-lezacej-pani-27-08-2018-niemcy

Wyślij swoje CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EUROCARE Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Głogowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (EUROCARE Sp. z o .o. spółka komandytowa, ul.Gustawa Morcinka 8, 67-200 Głogów) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).