• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 05.08.2018 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1200 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od 4443zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • demencja
  • osteoporoza

Podopieczna ma 87 lat, mierzy 160 cm wzrostu i waży 50 kg. Seniorka cierpi na osteoporozę, w domu porusza się samodzielnie, natomiast na spacerach wspiera się rolatorem. Pani ma dosyć duże problemy z wymową, widoczne są również oznaki demencji. Raz dziennie służba medyczna podaje Pani leki. Podopieczna nie ma pampersów i samodzielnie korzysta z toalety. Podopieczna lubi spacery oraz gry karciane i pamięciowe.
Seniorka mieszka wraz ze swoim sprawnym i samodzielnym mężem w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki prywatny pokój wraz z osobistą toaletą. Dostęp do internetu jest zagwarantowany.