• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 27.04.2019 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1100 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od 4765 zł

Wymagane kwalifikacje:

  • podstawowa-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • demencja
  • osłabienie starcze
  • częściowa inkontynencja

Senior Ernst ma 84 lata, około 170 cm wzrostu i 80 kg wagi. Podopieczny dzielnie zmaga się z demencją oraz osłabieniem starczym. Pan ma trudności z chodzeniem oraz puchną mu nogi – mimo to stara się poruszać samodzielnie. Senior jest częściowo inkontynentny. Bardzo dobrze przesypia noce. Podopieczny lubi czytać i odpoczywać. Jest wdzięczny za każde okazywane mu wsparcie. Na miejscu zlecenia są zapewnione 2 godziny pauzy dziennie.

Podopieczny mieszka wraz z niewymagającą opieki żoną w domku jednorodzinnym w Nürnberg. Opiekunka ma do dyspozycji komfortowy pokój. Dostęp do internetu jest zagwarantowany. Zlecenie spokojne. Opiekunka samodzielnie robi zakupy w pobliskim sklepie.