• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Stuttgart
  • Termin rozpoczęcia: 15.07.2018 do 08.08.2018

Wynagrodzenie: 1100 Euro/netto/mies. 

Składki ZUS: od 4443zł


Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece poparte referencjami
  • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • początki demencji

Dodatkowy opis:   

Do opieki jest Pani w wieku 95 lat. Podopieczna jest samodzielna, jednakże jest już wyczuwalne początkowe stadium demencji. Seniorka myje się i ubiera samodzielnie. Noce są spokojne. Około 9:00 seniorka wstaje i szykuje się do śniadania, które podawane jest około 9:30. Około godz. 13:00 podawany jest obiad. Po obiedzie podopieczna udaje się na dwugodzinną drzemkę. Po południu przychodzi czas na kawę i ciastko, a około godziny 19:00 jest kolacja. Wieczorami ogląda telewizję i kładzie się spać około 21:00. Seniorka lubi spędzać czas na rozmowach z opiekunką, bardzo ceni sobie jej towarzystwo. Rodzina jest w porządku, interesują się losem starszej Pani. Nie wtrącają się w pracę opiekunki, natomiast chętnie służą pomocą. Codziennie są 2 godziny czasu wolnego. 

Seniorka mieszka w kamienicy w miejscowości Fildertadt. Opiekunka ma do dyspozycji pokój, łazienka jest wspólna. Dostęp do internetu jest zagwarantowany.

Kontakt w sprawie oferty: 723 804 803 lub 723 804 007 lub poprzez formularz aplikacyjny.

Zasady rekrutacji

Proces rekrutacyjny nie jest skomplikowany. Po pomyślnym przebiegu rozmowy telefonicznej oraz weryfikacji umiejętności językowych, przygotowujemy kwestionariusz osobowy kandydata, który przedstawimy rodzinie Niemczech zainteresowanej pozyskaniem opiekunki lub opiekuna.

Aktualności

http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy/660-opiekunka-dla-95-letniej-pani-od-zaraz-do-08-08-2018-niemcy

Wyślij swoje CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EUROCARE Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Głogowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (EUROCARE Sp. z o .o. spółka komandytowa, ul.Gustawa Morcinka 8, 67-200 Głogów) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).