• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
 • Termin rozpoczęcia: od zaraz na 3 tygodnie do 06.04.2018

Wynagrodzenie: 1150 Euro/netto/mies. + PREMIA

Składki ZUS: od 4263zł


Wymagane kwalifikacje:

 • komunikatywna- dobra znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece poparte referencjami
 • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych

Zakres obowiązków:

 • pomoc w codziennych czynnościach
 • utrzymywanie czystości
 • prowadzenie gospodarstwa domowego
 • dotrzymywanie towarzystwa
 • inne

Stan zdrowia Pani:

 • osoba leżąca- pielęgnacja w łóżku
 • inkontynencja

Dodatkowy opis: 

Pani ma 83 lata, 160 cm, 70 kg. Pani jest całkowicie leżąca, ale stara się być samodzielna w wielu czynnościach. Wszystko odbywa się w łóżku, w ogóle nie wstaje. Pani nosi pampersy, sama je sobie zakłada i zmienia, korzysta też z tzw. "kaczki". Babcia ma sztywną nogę, ma jakiś drut w kolanie. 3 razy w tygodniu przychodzą pielęgniarki zmieniać opatrunki na nodze. Na noc babcia zażywa tabletkę na sen, więc się nie wstaje. Dzień wygląda następująco: podopieczna budzi się o godz. 8:00, opiekunka przygotowuje ją do porannej toalety, którą Pani wykonuje sama. W tym czasie opiekunka przygotowuje śniadanie, które podaje babci w łóżku. Seniorka ma specjalistyczne łóżko, które jest przystosowane do wszystkich tych czynności. O godz. 13:00 babcia je kolejny posiłek, następnie opiekunka ma przerwę do około 16:00. Około 18:00 jest obiadokolacja, którą Panie jedzą razem, po niej opiekunka sprząta i przygotowuje Panią do spania. Od mniej więcej 19:00 opiekunka ma czas dla siebie.

Podopieczna mieszka samotnie w domku jednorodzinnym. Osobisty pokój, łazienka oraz dostęp do internetu są zagwarantowany.

Kontakt w sprawie oferty: 723 804 803 lub 723 804 007 lub poprzez formularz aplikacyjny.

Zasady rekrutacji

Proces rekrutacyjny nie jest skomplikowany. Po pomyślnym przebiegu rozmowy telefonicznej oraz weryfikacji umiejętności językowych, przygotowujemy kwestionariusz osobowy kandydata, który przedstawimy rodzinie Niemczech zainteresowanej pozyskaniem opiekunki lub opiekuna.

Aktualności

http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy/504-opiekunka-dla-lezacej-pani-niemcy-3

Wyślij swoje CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EUROCARE Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Głogowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (EUROCARE Sp. z o .o. spółka komandytowa, ul.Gustawa Morcinka 8, 67-200 Głogów) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).