• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Köln
  • Termin rozpoczęcia: 21.04.2018 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1200 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od 4443zł

Wymagane kwalifikacje:

  • dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • problemy z poruszaniem na skutek wieku
  • cewnik

Senior ma 95 lat. Porusza się przy pomocy rolatora. Ma cewnik, ale sam go obsługuje. Podopieczny stara się być osobą samodzielną, wiele czynności wykonuje sam. Potrzebuje asekuracji przy kąpieli i pomocy w codziennych obowiązkach domowych. Czasami budzi się w nocy, aby skorzystać z toalety, ale nie budzi przy tym opiekunki. Senior bardzo lubi spacery. Jest komunikatywny i pogodny. Codziennie po obiedzie są 2 godziny czasu wolnego.

Podopieczny mieszka w domku jednorodzinnym z pięknym ogrodem w okolicy Köln. Opiekunka ma pokój, który mieści się na piętrze. Do dyspozycji jest również rower. Dostęp do Internetu jest zagwarantowany. Dom położony jest w ładnej okolicy w pobliżu Renu.