• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 11.03.2018 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1150 Euro/netto/mies. + PREMIA

Składki ZUS: od 4263zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • osłabienie starcze

Do opieki jest samodzielna Pani w wieku 80 lat. Harmonogram dnia jest stały: około godz. 7:00 śniadanie, 12:00 obiad, 15:00 owoce lub deser. Kolację podopieczna zjada około 17:30. Noce są spokojne. Rano starsza Pani myje się samodzielnie, natomiast przy wieczornej kąpieli potrzebuje pomocy. Zakupy robi się raz w tygodniu z córką podopiecznej. Posiłki przygotowuje opiekunka, seniorka je wszystko ze smakiem. Opiekunka ma 2 godziny czasu wolnego po obiedzie. Około godz. 21-22 seniorka idzie spać.

Seniorka mieszka w domu szeregowym, Pani zajmuje parter i spędza tam czas w ciągu dnia, na piętrze ma sypialnię (jest lift). Opiekunka ma na poddaszu swój pokój i prywatną łazienkę. Dostęp do internetu jest zagwarantowany