• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 11.03.2018 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1150 Euro/netto/mies. + PREMIA

Składki ZUS: od 4263zł


Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece poparte referencjami
  • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • osłabienie starcze

Dodatkowy opis: 

Do opieki jest samodzielna Pani w wieku 80 lat. Harmonogram dnia jest stały: około godz. 7:00 śniadanie, 12:00 obiad, 15:00 owoce lub deser. Kolację podopieczna zjada około 17:30. Noce są spokojne. Rano starsza Pani myje się samodzielnie, natomiast przy wieczornej kąpieli potrzebuje pomocy. Zakupy robi się raz w tygodniu z córką podopiecznej. Posiłki przygotowuje opiekunka, seniorka je wszystko ze smakiem. Opiekunka ma 2 godziny czasu wolnego po obiedzie. Około godz. 21-22 seniorka idzie spać.

Seniorka mieszka w domu szeregowym, Pani zajmuje parter i spędza tam czas w ciągu dnia, na piętrze ma sypialnię (jest lift). Opiekunka ma na poddaszu swój pokój i prywatną łazienkę. Dostęp do internetu jest zagwarantowany

Kontakt w sprawie oferty: 723 804 803 lub 723 804 007 lub poprzez formularz aplikacyjny.

Zasady rekrutacji

Proces rekrutacyjny nie jest skomplikowany. Po pomyślnym przebiegu rozmowy telefonicznej oraz weryfikacji umiejętności językowych, przygotowujemy kwestionariusz osobowy kandydata, który przedstawimy rodzinie Niemczech zainteresowanej pozyskaniem opiekunki lub opiekuna.

Aktualności

http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy/437-opiekunka-dla-samodzielnej-pani-niemcy-1

Wyślij swoje CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EUROCARE Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Głogowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (EUROCARE Sp. z o .o. spółka komandytowa, ul.Gustawa Morcinka 8, 67-200 Głogów) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).