• Miejsce pracy: Niemcy, Celle
  • Termin rozpoczęcia: od zaraz na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1200 Euro/netto/mies. + PREMIA

Składki ZUS: od 4263zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • Parkinson
  • astma
  • nowotwór
  • cewnik

Podopieczny ma 84 lata, mierzy 180 cm wzrostu, waży 78 kg. Z powodu słabego wzroku i słuchu, Pan nosi aparat słuchowy oraz okulary. Podopieczny porusza się o lasce lub przy rolatorze, Senior jest cewnikowany. Wymagane wsparcie w codziennych czynnościach oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Podopieczny mieszka w domku jednorodzinnym. Prywatny pokój wraz z dostępem do internetu jest zagwarantowany.