• Miejsce pracy: Niemcy, Nürnberg
  • Termin rozpoczęcia: 27.12.2017 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1150 Euro/netto/mies. + PREMIA

Składki ZUS: od 4263zł

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • osłabienie starcze

Do opieki jest 93- letnia Seniorka. Pani nie choruje na żadną przewlekłą chorobę, jest już po prostu słaba z powodu posiadanego wieku. Podopieczna wszystko wokół siebie robi sama: ubiera się, rozbiera, myje się. Trzeba jedynie czasami pomóc w drobnych czynnościach (przewrócić bluzkę na prawą stronę, podtrzymać). Pani z toalety również korzysta sama. Raz w tygodniu przychodzi pielęgniarka, która kąpie babcię.

Atmosfera na zleceniu jest bardzo dobra, podopieczna jest spokojną i sympatyczną osobą. Noce są spokojne. Opiekunka pierze, sprząta i gotuje, a także zajmuje się domem.

Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym z przepięknym zadbanym i dobrze zagospodarowanym ogrodem. Opiekunka ma do dyspozycji pokój i osobistą łazienkę. Internet jest zagwarantowany