• Miejsce pracy: Niemcy, Nürnberg
  • Termin rozpoczęcia: 27.12.2017 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1150 Euro/netto/mies. + PREMIA

Składki ZUS: od 4263zł


Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece poparte referencjami
  • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • osłabienie starcze

Dodatkowy opis: 

Do opieki jest 93- letnia Seniorka. Pani nie choruje na żadną przewlekłą chorobę, jest już po prostu słaba z powodu posiadanego wieku. Podopieczna wszystko wokół siebie robi sama: ubiera się, rozbiera, myje się. Trzeba jedynie czasami pomóc w drobnych czynnościach (przewrócić bluzkę na prawą stronę, podtrzymać). Pani z toalety również korzysta sama. Raz w tygodniu przychodzi pielęgniarka, która kąpie babcię. 
 
Atmosfera na zleceniu jest bardzo dobra, podopieczna jest spokojną i sympatyczną osobą. Noce są spokojne. Opiekunka pierze, sprząta i gotuje, a także zajmuje się domem. 
 
Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym z przepięknym zadbanym i dobrze zagospodarowanym ogrodem. Opiekunka ma do dyspozycji pokój i osobistą łazienkę. Internet jest zagwarantowany

Kontakt w sprawie oferty: 723 804 803 lub 723 804 007 lub poprzez formularz aplikacyjny.

Zasady rekrutacji

Proces rekrutacyjny nie jest skomplikowany. Po pomyślnym przebiegu rozmowy telefonicznej oraz weryfikacji umiejętności językowych, przygotowujemy kwestionariusz osobowy kandydata, który przedstawimy rodzinie Niemczech zainteresowanej pozyskaniem opiekunki lub opiekuna.

Aktualności

http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy/379-opiekunka-dla-93-letniej-pani-w-nurnberg-niemcy

Wyślij swoje CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EUROCARE Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Głogowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (EUROCARE Sp. z o .o. spółka komandytowa, ul.Gustawa Morcinka 8, 67-200 Głogów) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).