• Miejsce pracy: Niemcy, Fürth-Oberfürberg
  • Termin rozpoczęcia: 27.12.2017 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1200 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od 4263zł

Wymagane kwalifikacje:

  • dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • niedowład lewej ręki
  • poruszanie na wózku inwalidzkim

Seniorka ma 91 lat, 167cm wzrostu, 64 kg wagi. Pani jest osobą sprawną umysłowo, ale ograniczoną ruchowo. Oprócz problemów z chodzeniem ma także niedowład lewej ręki. Porusza się na wózku. Jest transfer pacjentki z łóżka na wózek - potrafi ustać na nogach. Noc jest spokojna. Podopieczna wymagana pomocy opiekunki w codziennych czynnościach, tj. kąpiel czy ubieranie.

Seniorka mieszka w dużym domu z ogródkiem. Warunki mieszkaniowe są komfortowe. Pokój opiekunki oraz toaleta mieszczą się na piętrze. Połączenia telefoniczne do Polski oraz dostęp do internetu są zagwarantowane.