• Miejsce pracy: Niemcy, Nürnberg
  • Termin rozpoczęcia: od 30.10.2017 do 03.01.2018

Wynagrodzenie: 1150-1200 Euro/netto/mies. + PREMIA

Składki ZUS: od 4263zł


Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna-dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece poparte referencjami
  • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych

Stan zdrowia Pani: 

  • osłabienie starcze

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Dodatkowy opis: 

Do opieki jest spokojna i przesympatyczna Pani w wieku 93 lat. Seniorka nie choruje na żadną przewlekłą chorobę, jest słaba z powodu swojego wieku. Podopieczna wszystko wokół siebie robi sama: korzysta z toalety, ubiera się, rozbiera, myje się. Raz w tygodniu przychodzi pielęgniarka, która kąpie Seniorkę. Opiekunka wstaje około godz. 7:00, przygotowuje śniadanie, około 7:30 wstaje podopieczna, korzysta z toalety, myje się, ubiera i schodzi na śniadanie. Panie wspólnie spożywają posiłek, następnie starsza pani idzie położyć się spać. W tym czasie opiekunka sprząta dom i przygotowuje obiad. Około 12:00 jest obiad, podopieczna nie wybrzydza, je wszystko z apetytem. Po posiłku seniorka ponownie udaje się na drzemkę. Na godzinę 15:00 opiekunka szykuje kawę i ciasto. Po południu panie spędzają czas razem na tarasie, w domu lub w ogrodzie. Jeśli starsza pani dobrze się czuje idą też na mały spacer. Od około 18:30 seniorka ogląda telewizję. O 19:00 opiekunka szykuje kolację oraz podaje tabletki. Po wiadomościach podopieczna idzie się myć i około 20:30 jest już w łóżku.

Atmosfera na zleceniu jest bardzo dobra. Raz w tygodniu przyjaciółka rodziny zabiera seniorkę do fryzjera. Opiekunka jedzie wtedy z paniami na większe zakupy. Przyjaciółka rodziny jest bardzo serdeczną osobą, pomaga również w zakupach. Noce nie są zaburzone.

Starsza Pani mieszka w domku jednorodzinnym z przepięknym zadbanym ogrodem. Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z prywatną łazienką. Internet na zleceniu jest zagwarantowany.

Kontakt w sprawie oferty: 723 804 803 lub poprzez formularz aplikacyjny.

Zasady rekrutacji

Proces rekrutacyjny nie jest skomplikowany. Po pomyślnym przebiegu rozmowy telefonicznej oraz weryfikacji umiejętności językowych, przygotowujemy kwestionariusz osobowy kandydata, który przedstawimy rodzinie Niemczech zainteresowanej pozyskaniem opiekunki lub opiekuna.

Aktualności

http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy/324-oferta521

Wyślij swoje CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EUROCARE Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Głogowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (EUROCARE Sp. z o .o. spółka komandytowa, ul.Gustawa Morcinka 8, 67-200 Głogów) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).