• Miejsce pracy: Niemcy, Alfeld
 • Termin rozpoczęcia: od 18.11.2017 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1150 Euro/netto/mies. + PREMIA

Składki ZUS: od 4263zł


Wymagane kwalifikacje:

 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
 • doświadczenie w opiece poparte referencjami
 • cierpliwość, spokój oraz życzliwość w stosunku do podopiecznych

Stan zdrowia Pani: 

 • osteoporoza
 • problemy z poruszaniem

Zakres obowiązków:

 • pomoc w codziennych czynnościach
 • utrzymywanie czystości
 • prowadzenie gospodarstwa domowego
 • dotrzymywanie towarzystwa
 • inne

Dodatkowy opis: 

Do opieki jest Seniorka w wieku 77 lat. Pani porusza się na wózku, nie chodzi, ale ustoi na nogach oraz sama się podnosi. Nie ma dźwigania. Podopieczna jest bardzo żywą i w miarę możliwości samodzielną osobą. Starsza Pani korzysta samodzielnie z toalety, potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu. Dzień rozpoczyna się około 7:00, opiekunka pomaga seniorce przy myciu i ubieraniu. Wspólnie szykują śniadanie. Po posiłku opiekunka zajmuje się domem, a seniorka czyta gazetę lub robi na drutach. Starsza Pani jest osobą bardzo towarzyską. Około godziny 12:00 jest obiad. Następnie opiekunka udaje się na dwugodzinną pauzę. W ciągu dnia istnieje również możliwość wygospodarowania dodatkowego czasu wolnego. Pomiędzy 18:00-19:00 jest kolacja. Noce nie są zaburzone. Na zleceniu panuje życzliwa i serdeczna atmosfera.

Zakupy robią córki lub wnuk podopiecznej (często wspólnie z opiekunką).

Seniorka mieszka w dużym domu na wsi. Opiekunka z pacjentką zajmują parter. Do dyspozycji opiekunki jest prywatny pokój z telewizorem oraz laptopem z dostępem do internetu.

Kontakt w sprawie oferty: 723 804 803 lub poprzez formularz aplikacyjny.

Zasady rekrutacji

Proces rekrutacyjny nie jest skomplikowany. Po pomyślnym przebiegu rozmowy telefonicznej oraz weryfikacji umiejętności językowych, przygotowujemy kwestionariusz osobowy kandydata, który przedstawimy rodzinie Niemczech zainteresowanej pozyskaniem opiekunki lub opiekuna.

Aktualności

http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy/319-oferta516

Wyślij swoje CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EUROCARE Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Głogowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (EUROCARE Sp. z o .o. spółka komandytowa, ul.Gustawa Morcinka 8, 67-200 Głogów) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).