• Miejsce pracy: Niemcy, Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 25.04.2021 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1500 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • porażenie mózgowe
  • wózek inwalidzki
  • lekko zaburzona mowa

Pan Lukas ma 26 lat, 140 cm wzrostu i waży ok. 45 kg. Podopieczny od urodzenia jest osobą niepełnosprawną, zmaga się z porażeniem mózgowym. Pacjent ma bezwładne nogi oraz lewą rękę. Z pomocą swojego Opiekuna porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczny ma lekko zaburzoną mowę. Pan Lukas jest osobą bardzo inteligentną. W wolnym czasie chętnie słucha muzyki oraz gra w gry komputerowe. Podopieczny jest uprzejmy i wdzięczny za okazaną pomoc.

Pan Lukas przebywa w domu opieki w Norymberdze. Oferta dotyczy pomocy nocnej (za dnia Pacjent ma zapewnioną opiekę przez personel z ośrodka). Do dyspozycji Opiekuna jest oddzielne mieszkanie, znajdujące się blisko domu opieki. Zlecenie jest polecane przez stałego Opiekuna.