• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 10.03.2021 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1300 Euro/netto/mies. + premia wielkanocna!

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • nowotwór
  • nadciśnienie
  • osoba mobilna

Senior Kurt ma 77 lat, 175 cm wzrostu i waży ok. 85 kg. Podopieczny porusza się samodzielnie. Zmaga się z nowotworem i nadciśnieniem. Starszy Pan ma założoną stomię oraz profilaktycznie korzysta z wkładek. Senior nie ma trudności z orientacją i z komunikacją. Podopieczny większość czynności higienicznych wykonuje we własnym zakresie. W wolnej chwili Pan Kurt chętnie czyta, ogląda TV, gra w pasjansa na komputerze oraz majsterkuje w przydomowym warsztacie. Senior jest kulturalny, sympatyczny oraz wdzięczny za okazane mu wsparcie.

Podopieczny mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w okolicach Norymbergi. Dla opiekunki jest własne mieszkanie (salon, sypialnia, łazienka i kuchnia) na górnym piętrze posiadłości. Na miejscu jest zagwarantowany dostęp do Internetu.