• Miejsce pracy: Niemcy, Nottuln
  • Termin rozpoczęcia: 05-07.01.2021 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1150-1200 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • trudności w poruszaniu się (wózek)
  • inkontynencja moczowa

 Seniorka Herta ma 89 lat,159 cm wzrostu i waży ok. 80 kg. Podopieczna zmaga się z demencją i z chorobą Parkinsona. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, przy czym wymaga asekuracji ze strony Opiekunki. Ma lekką inkontynencję moczową. Starsza Pani ma częściowe trudności z komunikacją i z orientacją. Podopieczna potrzebuje kompletnej pomocy przy myciu i ubieraniu oraz wsparcia w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Pani Herta jest wdzięczna, serdeczna i chętnie spędza czas z Opiekunką.

Podopieczna mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości Nottuln. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z oddzielną łazienką. Dostęp do Internetu jest zagwarantowany. Miejsce zlecenia jest spokojne i przyjazne dla Opiekunek.