• Miejsce pracy: Niemcy, Stockdorf
  • Termin rozpoczęcia: 18.12.2020 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1350 Euro/netto/mies. + premia świąteczna!

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • demencja
  • cukrzyca

Pani Elisabeth ma 91 lat, 168 cm wzrostu, waży ok. 60 kg. Starsza Pani dzielnie zmaga się z demencją, alergią skórną i cukrzycą. Porusza się przy wsparciu rollatora. Seniorka jest częściowo inkontynentna, w związku z czym nosi pieluchomajtki. Podopieczna ma niewielkie trudności z orientacją i z komunikacją. Potrzebuje pomocy Opiekunki przy myciu i ubieraniu się. Dwa razy dziennie do Pani przychodzi pielęgniarka, która podaje insulinę i lekarstwa. Pani Elisabeth jest spokojna, sympatyczna i bardzo chętnie współpracuje z Opiekunkami. Podopieczna ma bardzo serdeczną rodzinę, na którą można liczyć w każdej sytuacji. Miejsce zlecenia jest sprawdzone i polecane przez nasze Opiekunki.

Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w miejscowości Stockdorf. Na miejscu dla Opiekunki jest własny pokój z TV, oddzielną łazienką i zagwarantowanym dostępem do Internetu.