• Miejsce pracy: Niemcy, okolice Würzburg
  • Termin rozpoczęcia: 15.12.2020 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1150-1200 Euro/netto/mies. + premia świąteczna!

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • demencja
  • częściowy paraliż

Podopieczna Johanna ma 94 lata, 170 cm wzrostu i waży ok. 65 kg. Dzielnie zmaga się z demencją oraz częściowym paraliżem. Starsza Pani porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego – potrzebuje wsparcia i asekuracji podczas transferu. Jest inkontynentna, w związku z czym nosi pieluchomajtki. Seniorka ma niewielkie problemy z komunikacją (lekki niedosłuch) oraz częściowe trudności z orientacją (zdarza się zapominanie). Pani Johanna potrzebuje wsparcia Opiekunki w czynnościach pielęgnacyjnych i higienicznych oraz pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Podopieczna jest osobą spokojną, wdzięczną i bardzo uprzejmą. Zależy jej na pozytywnych relacjach z Opiekunkami. Miejsce zlecenia jest sprawdzone i polecane przez stałą Opiekunkę.

Starsza Pani mieszka w mniejszej miejscowości w okolicy Wurzburg, w wydzielonej części domu dwurodzinnego (na osobnym piętrze mieszka córka, która prowadzi osobne gospodarstwo domowe). Na miejscu dla Opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu. Na życzenie Opiekunki rodzina może przywozić do domu zakupy.