• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Norymberga
  • Termin rozpoczęcia: 15.12.2020 na 4 tygodnie

Wynagrodzenie: 1350 Euro/netto/mies. + premia świąteczna!

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • osoba mobilna
  • demencja

Podopieczna Christina ma 80 lat, 162 cm wzrostu i waży ok. 77 kg. Z racji wieku zmaga się z demencją i zaburzeniami rytmu serca. Seniorka porusza się samodzielnie oraz nie ma inkontynencji. Starsza Pani ma częściowe trudności z komunikacją i z orientacją. Podopieczna spokojnie przesypia noce. Ze strony Opiekunki potrzebuje wsparcia podczas mycia i ubierania się oraz pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Starsza Pani jest sympatyczna i rozmowna. Ma bardzo spokojne usposobienie.

Seniorka Christina mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w mniejszej miejscowości w okolicach Norymbergi. Na miejscu dla Opiekunki jest własny pokój z prywatną łazienką. Dostęp do Internetu jest zagwarantowany.