• Miejsce pracy: Niemcy, Swisttal
  • Termin rozpoczęcia: 02.12.2020 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1400 Euro/netto/mies. + premia świąteczna!

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pani:

  • demencja
  • lewostronny paraliż
  • nadciśnienie

Pani Elisabeth ma 87 lat, 170 cm wzrostu i waży niecałe 70 kg. Podopieczna zmaga się z demencją, paraliżem lewostronnym, nadciśnieniem. Seniorka porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego oraz potrzebuje pomocy w transferze (ustoi na nogach tylko podczas pełnej asekuracji Opiekunki). Starsza Pani jest inkontynentna – ma założony cewnik oraz nosi pampersy. Podopieczna nie ma trudności z komunikacją, orientacja jest częściowo zaburzona. Pani potrzebuje pomocy Opiekunki w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych oraz wsparcia w prowadzeniu gospodarstwa domowego. W wolnym czasie Seniorka lubi czytać gazety oraz wychodzić na krótkie spacery. Bardzo ceni sobie kuchnię polską. Dwa razy w tygodniu do Podopiecznej przychodzi pielęgniarka, która pomaga przy kąpieli.

Podopieczna samotnie mieszka w przestronnym domu jednorodzinnym w okolicach Kolonii. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z oddzielną łazienką. Dostęp do Internetu jest zagwarantowany. Oferta jest polecana przez naszą stałą Opiekunkę.