• Miejsce pracy: Niemcy, Krailling (okolice Monachium)
  • Termin rozpoczęcia: 05.08.2020 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1400 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • dobra znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • demencja

Podopieczny ma 83 lata, 174 cm wzrostu i waży ok. 80 kg. Senior porusza się o własnych siłach, ma lekką inkontynencję. Potrzebuje wsparcia podczas mycia i ubierania się. Pan Kurt jest sympatyczny, niekiedy bywa zapominalski. W wolnym czasie chętnie spaceruje, czyta, gra w planszówki i ogląda TV.

Pan mieszka wraz z żoną (niewymagającą opieki) w domu jednorodzinnym w miasteczku Krailling (bliskie okolice Monachium). Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z zapewnionym dostępem do Internetu.