• Miejsce pracy: Niemcy, rejon Nürnberg
  • Termin rozpoczęcia: 03.08.2020 na 8 tygodni

Wynagrodzenie: 1500 Euro/netto/mies.

Składki ZUS: od średniej krajowej

Wymagane kwalifikacje:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach
  • utrzymywanie czystości
  • prowadzenie gospodarstwa domowego
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • inne

Stan zdrowia Pana:

  • osoba po wylewie
  • cewnik

Stan zdrowia Pani:

  • demencja
  • problemy z poruszaniem się na skutek wieku

Podopieczny ma 87 lat, mierzy 175 cm i waży około 90 kg. Pan, na skutek wylewu, jest osobą leżącą. Wymaga pomocy w czynnościach życia codziennego, takich jak utrzymywanie higieny osobistej czy spożywanie posiłków. Pielęgnacja odbywa się w łóżku. Pomimo swojego stanu zdrowia, Senior jest osobą pogodną i wdzięczną za okazaną pomoc.

Podopieczna ma 85 lat, jest filigranowej postury, porusza się przy pomocy rolatorka. Pani jest osobą demencyjną, ma częściową inkontynencję (korzysta z wkładek). W wielu codziennych czynnościach Pani jest samodzielna i wymaga tylko niewielkiego wsparcia ze strony opiekunki.

Noce nie są zaburzone.

Podopieczni mieszkają w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki pokój z osobistą łazienką. Dostęp do internetu jest zagwarantowany.