EUROCARE sp. z o.o. sp. komandytowa prowadzi swoją działalność w branży opieki nad seniorami od kilku lat.

Nasz zespół zajmujący się rekrutacją opiekunek traktuje każde nowe zlecenie w sposób indywidualny. Staramy się zebrać możliwie dużo informacji o stanie zdrowia podopiecznego i jego potrzebach, a także oczekiwaniach w stosunku do poszukiwanej opiekunki, aby jak najlepiej sprostać powierzonemu zadaniu. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi opiekunkami, wspieramy je w wykonywaniu swoich obowiązków i żywo reagujemy w sytuacjach, które tego wymagają.

partnerzy EuroCare

Zostań partnerem Eurocare

Wykwalifikowani pracownicy

Wykwalifikowani pracownicy

Zatrudniamy opiekunki i opiekunów posiadających wiedzę i doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi zdobyte zarówno w kraju jak i za granicą. Ich znajomość języka niemieckiego jest weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej będącej częścią procesu rekrutacji.

Liczne referencje

Liczne referencje

Chętnie udostępniamy rodzinom poszukującym polskich opiekunek referencje uzyskane przez nich w poprzednich miejscach pracy. Są one dla rodzin cennym źródłem informacji o opiekunkach, niejednokrotnie istotniejszym niż standardowy kwestionariusz osobowy.

Certyfikaty

Doświadczenie

Od lat rozwijamy naszą działalność i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość pracy wykonywanej przez zatrudnione u nas osoby oraz uzyskać zadowolenie naszych klientów w Niemczech.

partnerzy

Wiarygodna Agencja Zatrudnienia

Zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy poszukują wiarygodnej Agencji Zatrudnienia funkcjonującej na rynku zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Z naszej strony zapewniamy opiekunkom zatrudnienie według jasnych i przejrzystych zasad opartych na przepisach polskiego prawa. Każda osoba podejmująca za naszym pośrednictwem pracę w charakterze opiekuna osoby starszej otrzymuje z ZUS-u formularz A1. Karta EKUZ pozyskiwana przez nas z NFZ umożliwia opiekunkom skorzystanie z opieki lekarskiej podczas świadczenia usług poza granicami Polski.

O nas

http://www.eurocare.com.pl/partnerzy

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EUROCARE Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Głogowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (EUROCARE Sp. z o .o. spółka komandytowa, ul.Gustawa Morcinka 8, 67-200 Głogów) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).